October 23, 2019

Co będzie modne w 2019 roku?

Nadchodzące trendy zawsze warto znać z dużym wyprzedzeniem. Moda wiosna lato 2019 zbliża się wielkimi krokami i za chwilę pogoda pozwoli nam założyć to, co jest teraz modne w sezonie. Znajomość odpowiednich trendów, jakie przyniesie nam moda wiosna lato 2019, pozwala systematycznie przygotować garderobę na nadchodzący wielkimi krokami sezon.

Najmodniejsze ubrania i dodatki 2019

Kiedy znamy najnowsze trendy w modzie, to przede wszystkim możemy odpowiednio wcześniej przygotować naszą szafkę, a tym samym jako pierwsi zaprezentować się w popularnych i modnych kreacjach. Nie chodzi tu nawet o kupowanie najnowszych produktów topowych marek. Świadomość co jest teraz modne, pozwala nam na skompletowanie ubrań w modnych kolorach oraz fasonach, także z wykorzystaniem modeli vintage.

Najnowsze trendy w modzie możemy zaobserwować oczywiście na pokazach mody oraz śledząc doniesienia modowych magazynów. Także baczna obserwacja stylizacji gwiazd, pozwala na wyrobienie sobie odpowiedniej opinii co do nadchodzących zmian.

Co będzie modne wiosną 2019 roku?

Już teraz możemy zaobserwować szczególne względy, jakimi darzyć się będzie długie kolorowe, wykonane z dzianiny lub zwiewne sukienki. Sukienka z węzłem barwi się na różne kolory i uwielbia desenie. Węzeł stanowi centralny punkt kreacji, nadając jej kształt i dynamiczny charakter. Nadal na topie jest też powrót do modeli z lat osiemdziesiątych. Dlatego nadchodzący sezon będzie właściwy na zakup sukienek żakietowych.

Jeśli chodzi o kolory wiosenne, to nadal dużą popularnością cieszą się beże oraz brązy, szczególnie jeśli są w naturalnym odcieniu. Jednocześnie jak wspomnieliśmy, nie należy zapominać o koszulowych sukienkach z kremowej bawełny, a także odcieniach kawy mokka. Szczególną popularnością cieszy się wybór, gdzie podstawą kreacji jest mocny kolor zastosowany od stóp do głów. Na wiosnę jak znalazł będą też niektóre wzory znane nam z kolekcji jesiennych oraz zimowych. Chodzi tutaj o cętki lamparta, paski zebry czy na przykład plamki ocelota. Zwierzęce wzroki, które jeszcze kilka lat temu, bez przesady mówiąc, stanowiły symbol obciachu, dziś możemy znowu podziwiać na najlepszych wybiegach.

Wiosna to także czas wielkiego miksowania kolorów oraz motywów kwiatowych. Może to sąsiadować z abstrakcyjnym grafitti lub też całkowitym szaleństwem kolorów. Jeśli zatem bez większego problemu możemy korzystać pełnymi garściami z lat osiemdziesiątych, to nie będzie wpadką skopiowaniu niektórych modeli i wzorów z lat siedemdziesiątych. Tym samym stare dobre plecionki z włóczki, nieco nawiązujące do hippisowskich kreacji, znowu wracają na salony. Modne będą też spódnice z plecionej koronki w stylu boho czy top bluzki, które mają swoje korzenie na Karaibach. Dla mniej odważnych pań pojawia się propozycja spranych jeansów w wersji oversize. Doskonale współgrają z nimi nieco zapomniane duże kurki jeansowe oraz luźne jeansowe sukienki. Jeśli nie chcecie wydawać dużych kwot na zakup takich ubrań, to poszukajcie inspiracji w latach osiemdziesiątych u gwiazd z tego okresu, a potem udajcie się do dowolnego taniego sklepu, gdzie bez problemu kupicie wspominane ubrania.

Co będzie modne w 2019 roku?
Oceń ten post
Poprzedni «
Następny »