September 16, 2019
Huawei p20 pro – telefon, który musisz mieć

Huawei p20 pro – telefon, który musisz mieć

Rynek telefonów komórkowych jest obecnie bardzo duży. W związku z tym każdy ma szansę znaleźć taki telefon, który idealnie wpisuje się w jego potrzeby, a także możliwości finansowe. Jedną z propozycji zasługujących na uwagę jest Huawei P20 Pro, którego możliwości są naprawdę imponujące. Chcesz znaleźć ten telefon w wyszukiwarce? Wpisz w niej takie frazy, jak „Huawei P20 Pro recenzja” czy „Huawei P20 Pro opinie”. Zobaczmy jednak, dlaczego ten model telefony tak bardzo zasługuje na uwagę.

 

System, procesor, pamięć

Huawei P20 Pro to telefon, który zwraca uwagę zastosowanymi komponentami. Oparty został na systemie Android 8.1 Oreo z nakładką EMUI 8.1. W środku zamknięto aż 8-rdzeniowy procesor Kirin 970. Na podkreślenie zasługuje również układ graficzny GPU Turbo Technology. Co to wszystko oznacza dla osoby, która zdecyduje się kupić taki telefon? Przede wszystkim aż o 60% zostaje przyspieszone odtwarzanie grafiki, co jest oczywiście ogromnym plusem. Jednocześnie w żaden sposób nie wiąże się to ze wzrostem poboru energii. Co więcej, udało się go nawet zmniejszyć aż o 30% – jest to naprawdę imponujący wynik. Co z pamięcią? 6 GB RAM oraz 128 GB pamięci wbudowanej. To naprawdę dobre parametry.

 

Wyświetlacz i budowa

Wyświetlacz w telefonie Huawei P20 Pro ma aż 6,1 cala. Pokryto go hartowanym szkłem, które skutecznie chroni delikatny wyświetlacz przed uszkodzeniami. Zachwyt wzbudza matryca o rozdzielczości Full HD. Jednocześnie Huawei P20 Pro jest naprawdę lekki. Jego waga nie przekracza bowiem stu osiemdziesięciu gramów. Certyfikat IP67 gwarantuje ochronę przed pyłem, a także możliwość zanurzenia telefonu w płytkiej wodzie na nie więcej niż trzydzieści minut. W związku z tym nie należy obawiać się, że jeśli telefon wpadnie nam na przykład do wanny, to ulegnie uszkodzeniu. Jeśli chodzi o wyświetlacz, to na uwagę zasługuje tryb Natural Tone Display. Reaguje on na warunki oświetlenia.

 

Aparat

Wystarczy wpisać w wyszukiwarce internetowej frazę „Huawei P20 Pro aparat”, aby szybko przekonać się, jak doskonały jest pod tym względem omawiany smartfon. W telefonie znajdują się aż trzy aparaty, które ulokowane zostały z tyłu. Posiadają one doskonałą matrycę, a także dobre wartości przysłony. Do dyspozycji użytkownika jest również teleobiektyw. Osoba, która nie ma wprawy w robieniu zdjęć z pewnością chętnie skorzysta z inteligentnego balansu bieli. Atutem jest poziomica, która istotnie ułatwia ustawienie kompozycji. Aparat doskonale radzi sobie nawet wtedy, kiedy warunki oświetleniowe nie są zbyt dobre.

 

Dodatkowe funkcje

Huawei P20 Pro to smartfon, który ma szereg dodatkowych funkcji. Wspomnieć wystarczy między innymi GPS, NFC, LTE, czujnik temperatury barwowej, a także linii papilarnych. Dźwięk również zachwyca – oparty jest na nowoczesnej technologii Dolby Atmos. Aby przekonać się o tym, jakimi opiniami cieszy się ten telefon wśród użytkowników, wystarczy w wyszukiwarce internetowej wpisać takie frazy, jak „huawei p20 pro recenzja” czy „huawei p20 pro opinie”.

Huawei P20 Pro to smartfon, którego zakup warto rozważyć, jeśli chcemy właśnie zmienić telefon. Ma ogromne możliwości, a do tego naprawdę dobrze wygląda.

Huawei p20 pro – telefon, który musisz mieć
Oceń ten post
Poprzedni «
Następny »