October 23, 2019

Kolory modne w 2019 roku

Moda zmienia się praktycznie co roku. Każdy nowy sezon wiąże się z nowymi trendami, a także kolorami. Nie inaczej jest w 2019 roku. W związku z tym niejedna kobieta zapyta, jakie są modne kolory w nadchodzącym sezonie. Co tym razem przygotowali dla nas projektanci? Po ubrania w jakich kolorach sięgnąć, aby być kobietą modnie ubraną? Zobaczmy.

 

Pastele przede wszystkim

Kiedy w wyszukiwarce wpiszemy frazę „modne kolory wiosna lato 2019” , szybko przekonamy się, że niezwykle popularne w tym sezonie będą kolory pastelowe. Delikatny róż, lekki odcień żółci, mięta – to kolory, które powinna polubić każda kobieta chcąca uchodzić za ubraną modnie. Co ważne, są to kolory niezwykle twarzowe. Praktycznie każda przedstawicielka płci pięknej – bez względu na typ urody – wygląda w takich barwach dobrze. Ich plusem jest również to, że z łatwością można je zestawić z innymi ubraniami. Nie stanowi to w zasadzie żadnego problemu. Co więcej, pastele są bardzo uniwersalne. Pastelową bluzkę czy sukienkę można założyć zarówno na spotkanie z przyjaciółki, wypad za miasto, randkę czy do pracy. To kolory, które w zasadzie w ogóle nas nie ograniczają.

 

Różne odcienie zieleni

Wiosna i lato to czas, kiedy wszystko budzi się do życia. Wykorzystują to projektanci, którzy w tym sezonie chętnie sięgają po różne odcienie zieleni. Trendy kolorystyczne 2019 to w związku z tym zarówno soczysta, nasycona, mocna zieleń, jak i głęboka zieleń wpadająca w tą butelkową. Nie można zapomnieć również o zieleni seledynowej, która odzwierciedla młode liście na drzewach. Zieleń to kolor wprost wymarzony dla kobiet o rudych włosach. Podkreśla ona doskonale odcień zarówno cery, jak i samych włosów.

 

Błękity

Modne kolory wiosna lato 2019 to tym razem również błękity. Idealnie wpisują się w coraz piękniejsze o tych porach roku niebo. Po ubrania w różnych odcieniach błękitu powinny szczególnie chętnie sięgać blondynki. Błękit doskonale koresponduje z ich odcieniem skóry i włosów.

 

Żółć

Kolory wiosna lato 2019 oddają to, co dzieje się w pogodzie. W związku z tym projektanci nie mogli zapomnieć o kolorze żółtym. Trendy kolorystyczne 2019 to różne odcienie żółtego. Szczególnym hitem jest jednak słoneczny żółty, który jest kolorem idealnie wpisującym się zwłaszcza w lato. Jeśli chodzi o modne kolory wiosna lato 2019, to odcienie żółtego doskonale prezentują się na opalonej skórze. Dlatego po ubrania w kolorze żółtym warto sięgnąć zwłaszcza wtedy, kiedy nasza skóra zyskała już ładny brązowy odcień.

 

Róże

Modne kolory wiosna lato 2019 to również rozmaite odcienie różu. W grę wchodzi zarówno kolor malinowy, jak i ten, który określany jest jako fuksja. Takie kolory doskonale sprawdzają się w przypadku brunetek.

Trendy kolorystyczne 2019 są – jak widać – bardzo różne. Projektanci proponują ubrania w bardzo różnych kolorach, dając tym samym szansę każdej kobiecie na znalezienie tego, co idealnie pasuje do jej urody, a jednocześnie wpisuje się w indywidualny gust. Nie warto więc czekać – najlepiej jak najszybciej udać się do sklepu po ubrania w modnych w tym sezonie kolorach.

Kolory modne w 2019 roku
5 (100%) 1 vote
Poprzedni «
Następny »