October 23, 2019

Męskie buty szyte na zamówienie

Poszukiwanie odpowiedniego obuwia w sklepach bywa naprawdę żmudne. Czasami rozmiar jest dobry i wygląd też doskonały, a jednak coś nam w danym modelu nie pasuje. Czasem coś ciśnie, but jest zbyt wąski, za szeroki, za długi, za ciasny, zbyt luźny, źle sprofilowany, ma nieodpowiedni kolor i tak dalej. Ciężko jest znaleźć idealne obuwie – zwłaszcza jeśli ktoś jest wymagający, albo potrzebuje czegoś na specjalną okazję. Szczególnie mężczyźni mają kłopoty ze znalezieniem czegoś dla siebie – mają bowiem mniej butów od pań, więc więcej od nich wymagają. Ponadto oferta obuwia skierowana do panów mimo wszystko jest mniejsza. Warto więc wiedzieć, że można zamówić buty szyte na miarę – tworzone na specjalne zamówienie dla konkretnej osoby. Tylko gdzie szukać takich ofert i ile to wszystko będzie kosztować?

Męskie buty na zamówienie – oferta

Dawniej większość butów była wykonywana w ten sposób – zwłaszcza gdy chodziło o modele tworzone dla osób bogatych, o konkretnych potrzebach. Specjaliści pracują w ten sposób także i dzisiaj, a większość gwiazd filmu czy piosenki zamawia buty szyte na miarę, które idealnie spełniają ich potrzeby. Oferta nie jest dostępna w każdym mieście, ale mimo wszystko dosyć duża. Najlepiej szukać propozycji online, kierując się opiniami innych internautów oraz dokładnie zapoznając się z ofertą. Wpisując odpowiednie frazy w okno wyszukiwarki jesteśmy w stanie znaleźć wiele ciekawych ofert, wśród których można dowolnie przebierać, żeby znaleźć coś idealnego dla siebie.

Męskie buty na zamówienie – co wybrać?

Obuwie tworzone na miarę raczej jest klasyczne – dostępne są więc takie popularne modele jak półbuty derby, oxfordy, broksy, monky, loafersy, sztyblety, oficerki, botki, czółenka czy sandały. Jak więc widać, to mniej lub bardziej eleganckie modele, które będzie można ubierać na różne okazje. Buty wykonywane w ten sposób są zawsze najwyższej jakości, dopracowane w każdym szczególe i dopasowane do stopy zamawiającego. Co za tym idzie, zapewniają im idealny komfort w trakcie chodzenia. Naturalny materiał (przede wszystkim skóra) dopasowuje się do stopy, zapewniając jej wygodę i pozwalając skórze swobodnie oddychać. Takie buty naprawdę świetnie wyglądają! Widać wysoką jakość ich wykonania.

Ile kosztują buty szyte na miarę?

Buty tworzone na zamówienie nie są tanie, z czego należy zdawać sobie sprawę. Konkretna cena zależy od miasta, szewca u którego się składa zamówienie, użytych materiałów i trudności realizacji projektu. Ogólnie jednak koszty są wysokie. W Warszawie cena za takie buty może wynieść nawet około 5 tysięcy złotych. Trzeba się na pewno liczyć z kosztami wynoszącymi co najmniej 1 tysiąc złotych, ale trudno byłoby znaleźć ofertę z tak niską ceną. Ile kosztują buty szyte na miarę? Dużo! Płacimy jednak za jakość, komfort noszenia i idealne dopasowanie. To nie buty z sieciówki, tylko produkt stworzony specjalnie dla nas! W związku z tym większość osób uważa, że warto ponieść podobne koszty – jeśli tylko możemy sobie na to pozwolić.

Męskie buty szyte na zamówienie
Oceń ten post
Poprzedni «
Następny »